Zahajovací víkend za námi

Ahoj!

PRVNÍ VÍKEND JE ÚSPĚŠNĚ ZA NÁMI

Počasí nám sice nepřálo, ale připravilo nám spoustu situací, které nám doplnily naše povídání. Zima a déšť potvrdil vhodnost používání ochranných pomůcek, velká voda nám ukázala potřebu učit se jízdě na tekoucí vodě a zároveň nás přinutila přeplánovat naplánovanou akci, jez a padlý strom na řece nutnost dodržování pravidel jízdy ve skupině a překonávání překážek, bazén nám pak poukázal na možná zlepšení. Na všechno toto a mnohem více je třeba si vzpomenout při plánování vaší vlastní vodácké akce.

Příroda a skvělá parta je to, co by vás opět mělo přitáhnout na vodu

Těším se na vás na plachetní víkend

Přidejte se k nám, dejte nám „like“ a přihlaste se do skupiny KLŠVS 2014.

King

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *