Letní část nám smyla voda

Ahoj,

LETNÍ ČÁST NÁM SMYLA VODA

Táborová část byla ve znamení společně stráveného týdne a posunula velkým krokem k tomu stát se kapitány. Na počátku tu bylo 30 jednotlivců ze všech koutů a na konci tu je jedna skvělá skupina lidí – skautů, vodáků. Každému mohl tento týden něco přinést a snad i přinesl. Bylo by těžké všechno vyjmenovat, aby se na nic nezapomnělo, ale rekord, který zde určitě padnul, byl ve vyslovení slova DĚKUJI na jednom místě a přidávám ještě jedno své – Děkuji vám všem za vaše zapojení a za znalosti a zkušenosti, kterými jste obohatili ostatní – jste opravdu skvělí.

Zamyslete se ještě všichni prosím nad tím, co pro vás po společně stráveném týdnu znamená KLŠVS (je to kapitánská zkouška?).

Do víkendu divoké vody Á-hoj
Fialík

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *