Víkend divoké vody

Ahoj,

VÍKEND DIVOKÉ VODY JSME PROPLAVALI

Víkend divoké vody byl především ve znamení důležité vodácké praxe „vodáka“, který má vést vodácký oddíl – záchrana a jízda na WW, prevence krizových situací a samotné krizové situace na WW.

Cílem víkendu bylo především vyhodnocení vlastních schopností, dovedností a sil při akcích na řekách WWI-II a vlastní záchrana (sebezáchrana).

Každý z vás udělal obrovský kus práce. Klobouk dolů před vámi začátečníky, před vámi „sucháči“, kteří máte zájem se učit a umět, před vámi, kteří překonali strach, a také před vámi, kteří nemají nějaké větší zkušenosti a před, těmi kteří šli do všeho přes to vše naplno. Jste velkým důkazem toho, že když se chce, tak všechno jde a ať je vám odměnou kapitánská zkouška.

Je trošku škoda, že některým z vás zkoušky trošku nabourali takovou tu táborovou pohodu, ale není to asi nic, s čím by se nemělo počítat. Vy, kteří jste se přijeli něco naučit, tak věřím, že jste si to užili.

Vodáci Á-hoj
Fialík

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *