Otevíráme nový ročník Kapitánské lesní školy

Ahoj, otevíráme další ročník – KLŠVS 2014.

Pro skautský rok 2013-2014 vyhlašujeme další ročník Kapitánské lesní školy vodních skautů. Škola je určena především vůdcům oddílů vodních skautů (skautek) ale nejen jim. Každého ročníku se účastní 2-4 „blátošlapové“ kteří chtějí získat kapitánský dekret, nebo získat kvalifikaci pro činnost svého oddílu na vodě. Projděte naše stránky, koukněte do archívu a prohlédněte fotogalerii a především se neváhejte, v případě, že vás naše nabídka oslovila, přihlásit. (Můžete použít on-line formulář na této stránce vpravo.) Uzávěrka přihlášek na prvním víkendu. Termíny jednotlivých víkendů a táborové části budou zveřejňovány, jakmile budou vedení akce známy, doufám že do konce října.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *